O nás

                                     Textil pro hotely a restaurace.

 
Je naším zájmem  vám nabídnout ten nejlepší hotelový textil pro splnění i těch nejnáročnějších požadavků.
Vyberte si materiál a rozměr podle vašich představ a pokud je nenajdete, napište nám v našem kontaktním formuláři. 
           
Textilní sortiment pro restaurace, hotely a pensiony   podle Vašich potřeb. Kompletní nabídku najdete v našem   Katalogu - www.horecatex.cz
    A když už bývá zvykem uvádět původ, materiály těchto  kvalit jsou vyrobeny nebo  dokončovány v EU.
 
 
    
 
 
 
 

                                     Restaurační  textil. 

                          
   Restaurační textil -  ubrusy, naprony, prostírky, ubrousky všech rozměrů, provedení , v tradičních rozměrech ale také tvary a rozměry dle přání zákazníka.
   Damaškové ubrusy  z  kvalitní bavlny, směsových materiálů. Damaškové naprony, prostírky, ubrusy  s vodoodpudivou, povrchovou  úpravou.  Naprony, prostírky, ubrusy polyesterové s velmi vysokou životností, snadnou údržbou.
   Hladké ubrusy a prostírání můžete zakoupit  v sekci
 
   Vzorované  ubrusy, prostírky, prostírání a ubrousky  dle výběru materiálu. Vyšívané  a damaškové vzory. Atypické rozměry, tvary, hotelové a banketní ubrusy. Uvedené vzorované materiály najdete v sekci
 
   Skirting - rautové sukně  s pevným řasením,  přichycení na suchý zip,  materiály - 100% polyester s protišpinivou úpravou i bez, broušený semiš, speciálně i s antistatickou úpravou.
   Velmi  rozsáhlý výběr barev. Speciální věšáky na rautové sukně, spony na uchycení ke stolu. Návleky na koktejlové stoly  elastické ze Spandexu i klasické šité ze 100% polyesteru.
    Potahy na židle - návleky z velmi kvalitních strech- polyesterů, elastického spandexu, široká barevná škála, mašle , stuhy, šerpy. Vše na toto téma nakoupíte zde -
 
   Protiskluzové podložky pod ubrusy,  multony , pro tichý stůl multony Freco. Informace a možnost objednat můžete na
 
   Doplňkové služby k našim výrobkům - vyšití loga, textilní všívaná etiketa s názvem restaurace, hotelu či penzionu k přesnému označení vašeho restauračního textilu.
 
 
Logo      na ubruse,  napronu nebo příručníku je nejen elegantním doplňkem  prostírání, ale také slouží jako jednoduchá reklama. Je  součástí propagace firmy a spojuje prostírání s firmou.
   V neposlední řadě slouží také pro jednodušší identifikaci v případě externí prádelny.  Poskytujeme kompletní služby při transformaci loga do výšivky a její přípravu pro konečnou realizaci.
 
Všívaná etiketa s názvem vaší provozovny     možností vlastní identifikace prostírání je možnost  opatřit ubrusy a prostírání všívací etiketou kde najdete kromě návodu na údržbu, který je samozřejmě povinný, také jméno své restaurace, hotelu  nebo penzionu.
   Tyto služby je možno doplnit  k Vaší objednávce dodatečně mailem nebo telefonicky .
 
 
 
 
 
 

                                      Hotelový textil, ložní prádlo, povlečení.

 
Hotelový textil - hotelové ložní povlečení    -  atlasgrádl, damašek - klasické a oblíbené proužky v různých šířích  dle nabídky,  damašek - proužky v různých šířích,  satén - hladký. Tradiční nabídku uvedených typů ve 100% bavlně mykané, nebo česané jsme rozšířili o velmi zajímavý materiál - směsovku bavlny s polyesterem.
   Tento materiál v aktuálně nabízených vzorech je velmi vyhledáván pro svou vysokou životnost spojenou s příjemným bavlněným vzhledem. Soupravy nabízíme s hotelovou záložkou, nebo mandlovacími knoflíky.
     Dodáme i rozměry hotelového prádla dle speciálních požadavků. 
Nakoupíte v našem katalogu v sekci  
 
   Nezbytnou součást nabídky tvoří hotelová prostěradla z  hladkého kvalitního  plátna ze 100% bavlny v široké škále rozměrů a gramáží, taktéž ze směsových tkanin s vysokou životností. 
   Praktická napínací prostěradla v provedení kvalitní  jersey ze 100% bavlny, nebo s příměsí elastanu, froté prostěradla s velmi rozsáhlou paletou barev - vše v klasických rozměrech i na zakázku. Velký výběr pro nákup najdete v sekci  
 
   Polštáře a přikrývky v provedení kvalitní  prošívané mikrofáze.  Polštáře s možností výměny nebo doplnění náplně i velmi vysokých gramáží.
   V neposlední řadě u nás najdete také chrániče polštářů a matrací.
   To vše a další informace naleznete v sekci katalogu
 
Doplňkové služby k našim výrobkům hotelového prádla - vyšití loga, textilní všívaná etiketa s názvem hotelu či penzionu.
 
 

                                     Hotelové ručníky, osušky, předložky a SPA.

 
Hotelové ručníky, osušky, froté program - v koupelnové programu nabízíme hotelové froté ručníky a osušky v různé gramáži, barvách a provedení.
 
   S bordurou jemné walk froté, praktické skané froté  s nízkou, dvojitou smyčkou a úpravou s vysokou odolností pro časté  praní a chlorování  pro frekventovaný hotelový  a lázeňský provoz.
   Praktické předložky o vysoké gramáži pro doplnění komfortu a pohodlí v koupelně.
 
   Stejně dobře pamatujeme na provozovatele fitness. pro ně máme ideální ručníky a osušky z mikrovlákna.
Vše můžete objednat  v sekci
 
   Doplňkové služby k našim výrobkům - vyšití loga, textilní všívaná etiketa s názvem  hotelu či penzionu.